jahad_header (5)

مدیریت جهادی، کارآمدترین الگوی مدیریت در جهت تحقق آرمانهای مقدس نظام اسلامی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین عبدالامیر رجب پور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان در اجلاسیه تخصصی نشست مدیران جهادی تمدن ساز که با محوریت تحقق شعار سال، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و جهاد تبیین و با حضور آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و ترابی پور رئیس کارگروه بیانیه گام دوم انقلاب در استان برگزار شد در جمع معاونان و مدیران ستاد و شهرستان گفت: مبارزه با موانع به معنی تلاش مستمر و جدی با اتکاء به ظرفیت های درونی است.

وی در ادامه با بیان این مطلب که جهاد دارای ۲ رکن اساسی است بیان داشت: تلاش و کوشش مضاعف و مقاومت و ایستادگی در مقابل موانع ۲ رکن اساسی و مهم جهاد محسوب می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین رجب پور در ادامه اظهار کرد: نسخه اسلامی و نجات بخش مبارزه با مشکلات و موانع، مدیریت و زندگی جهادی در تمام زمینه ها است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان به فرصت های ارزشمند برای خدمت رسانی و تقرب به خداوند متعال اشاره و بیان کرد: برای هر صندلی که مسئولی بر آن تکیه زده خون دهها شهید ریختهخ شده است و این مسئولیت ها، فرصت های ارزشمندی برای خدمت رسانی به خلق خدا و پیشبرد نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان این مطلب که اگر هر کسی در هر مسئولیتی که هست با توکل به خداوند، اخلاص و رعایت شاخصه های اسلامی پیش برود می تواند یک الگوی مناسب را در نظام اداری رقم بزند تصریح کرد: از الگوهای بارزی که می توان در کارها سرلوحه ما قرار گیرد می توان به وجود مقدس حضرت امیرالمومنین علی (ع) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رجب پور در ادامه با بیان این مطلب که امروز ایران در تحولات دنیا بسیار تاثیرگذار و جامعه ای الگو است گفت: منطقی ترین و کارآمدترین الگوی مدیریتی را در جهت تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی و اهداف سازمانی، مدیریت جهادی است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از مصادیق مهم مدیریت جهادی را قرار گرفتن نظام جمهوری اسلامی در مرحله ایجاد دولت اسلامی، ضرورت کاهش فاصله پیشرفت با رقبای جهانی و دستیابی به شرایط مطلوب تر، ضرورت تحقق اهداف مندرج در اسناد کشور با هدف پیشبرد اهداف نظام مقدس و سازمان و تحقق و تداوم اقتصاد مقاومتی برشمرد.

وی به تلاش مضاعف در مدیریت جهادی اشاره و بیان کرد: طبق تاکیدات مقام معظم رهبری عمل به تکلیف یکی از مصادیق مهم در مقوله مدیریت جهادی است.

وی در خاتمه تصریح کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری رضایت، قناعت و خدمت رسانی به مردن بسیار مهم است به شرط آنکه خوشایند مردم معارض با تکلیف نباشد.


برای فرستادن دیدگاه خود بايد وارد شوید یا نام نویسی نمایید.