jahad_header (5)
  • فرارسیدن ماه مبارک رمضان این ماه طاعت و عبادت مخلصانه خدا را به همه مسلمانان و بویژه هموطنان گرامی و همگاران محترم تبریک گفته ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات پروردگار صحت و سلامتی و ازبین رفتن بیماری کرونای منحوس را از خداوند طلب می نماییم . - فیش حقوق كاركنان سازمان جهادکشاورزی خوزستان مربوط به ماه اسفند ( ۱۲ ) سال ۱۳۹۹ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج گرديد و در دفتر استان قابل مشاهده و چاپ می باشد

پیام تسلیت

پیام تسلیت

رئیس سازمان در پیامی در گذشت جهادگر مومن و مخلص حاج حمید بیات را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: رئیس سازمان در پیامی در گذشت جهادگر مومن و مخلص حاج حمید بیات را تسلیت گفت.
در پیام وی آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم 


درگذشت غم انگیز و پرواز ملکوتی  جهادگر شریف، حاج حمید بیات  روح و قلبمان را سخت آزرده خاطر نمود.

وی مردی از تبار جوانمردان ولایی مومن و متعهد، مهندس پشتیبانی جنگ و یادگار عزیز روزهای غرورآفرین دفاع مقدس بود که در برابر مشیت الهی و  سفرش به دیار باقی، چاره ای جز تسلیم و  رضا نیست. 

اینجانب  درگذشت این یار نظام و سنگرساز بی سنگر را حضور خانواده معزز وی،  تمامی خوزستانی های عزیز، دوستدارانش و جهادگران غیور بویژه خانواده بزرگ جهاد کشاورزی استان تسلیت عرض نموده وضمن طلب آمرزش برای وی خواهان صبر و سلامت برای بازماندگان گرامی هستم.

انشالله این فقید سعید با اولیاء الله محشور گردد . امید آنکه به لطف الهی، کروناویروس هرچه زودتر از سراسر گیتی رخت بربندد. 


خدارحم امیری زاده 

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان 

۹۹/۱۲/۰۹

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/1937

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom