jahad_header (5)
  • فرا رسیدن سال جدید سال ( ۱۳۹۸ ) و آغاز بهار طبیعت و عید سعید نوروز را به همه هموطنان گرامی بویژه همکاران محترم تبریک گفته و برای کشورمان و ملت شریف ایران آرزوی پیشرفت و توسعه همراه با عزت و سربلندی و سالی پر خیر و برکت و سلامتی و موفقیت می نماییم - به اطلاع هموطنان گرامی می رساند ، دستور العمل توزیع گوشت قرمز وارداتی و خرید محصولات مشمول خرید تضمینی در قسمت دستورالعملهای این پورتال قابل مشاهده است .- به اطلاع همكاران محترم مي رساند ، فيش حقوق كاركنان سازمان ، ماه اسفند ( ۱۲ ) سال ۱۳۹۷ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج شده است.

پایان گرده افشانی نخیلات در شادگان98/1/26

 

پایان گرده افشانی نخیلات در شادگان

عملیات گرده افشانی نخیلات در شادگان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: سرپرست جهاد کشاورزی شادگان از پایان عملیات گرده افشانی خرما در ۱۳ هزار و ۶۰۰هکتار از نخلستانهای شهرستان خبر داد.

منیعات افزود: در سال جاری با توجه به نزولات آسمانی و مرطوب بودن هوا برخی از کشاورزان مجبور به گرده افشانی مجدد شدند.

وی ادامه داد: کارشناسان شهرستان با برگزاری کلاسهای آموزشی در خصوص انجام بهینه عملیات ،نوع رقم ماده و همچنین گرده های گل نر ، آموزشهای لازم را به باغداران شادگانی ارائه نمودند.

منیعات تصریح نمود: باغداران شهرستان با توجه به بارندگی های سال گذشته و در جهت بالابردن کیفیت خرمای تولیدی از رقم غنامی سبز و قرمز استفاده کردند.

 

 

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/1346

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom