jahad_header (5)
  • فرا رسیدن سال جدید سال ( ۱۳۹۸ ) و آغاز بهار طبیعت و عید سعید نوروز را به همه هموطنان گرامی بویژه همکاران محترم تبریک گفته و برای کشورمان و ملت شریف ایران آرزوی پیشرفت و توسعه همراه با عزت و سربلندی و سالی پر خیر و برکت و سلامتی و موفقیت می نماییم - به اطلاع هموطنان گرامی می رساند ، دستور العمل توزیع گوشت قرمز وارداتی و خرید محصولات مشمول خرید تضمینی در قسمت دستورالعملهای این پورتال قابل مشاهده است .- به اطلاع همكاران محترم مي رساند ، فيش حقوق كاركنان سازمان ، ماه اسفند ( ۱۲ ) سال ۱۳۹۷ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج شده است.

نیاز به همکاری مردم در تأمین خوراک دام ها ی خوزستان98/1/25

نیاز به همکاری مردم در تأمین خوراک دام ها ی خوزستان

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از عموم مردم خواست در تأمین خوراک دام های مناطق سیل زده مشارکت نمایند.

بنا به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: رییس روابط عمومی سازمان در اطلاعیه ای از مردم درخواست نمود با توجه به نیاز دامداران  و زنبورداران مناطق سیل زده  استان به  نیاز اولیه تغذیه دامی در رفع این مشکل مشارکت نمایند.

ژاله کریمی نژاد افزود: حدود ۷۵ هزار تن علوفه شامل یونجه، جو، خوراک پایه دام ، سبوس و شبدر  در حال حاضر نیاز دام های استان می باشد.

وی ادامه داد: همچنین حدود ۲۵۰ تن شکر جهت تغذیه زنبورهای عسل این مناطق لازم می باشد.

کریمی نژاد تصریح نمود: دام های سبک و سنگین شهرستان دشت آزادگان به مناطق امن شهرستان های هفتکل، باغملک و آغاجاری انتقال داده شده اند.

وی اظهار داشت: سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از ابتدای وقوع سیلاب تاکنون پیگیر رفع مشکلات مربوط به دامداران و فراهم نمودن امکانات لازم و مواد مورد نیاز تغذیه دام ها بوده است .

 

 

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/1343

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom