jahad_header (5)
  • فرا رسیدن سال جدید سال ( ۱۳۹۸ ) و آغاز بهار طبیعت و عید سعید نوروز را به همه هموطنان گرامی بویژه همکاران محترم تبریک گفته و برای کشورمان و ملت شریف ایران آرزوی پیشرفت و توسعه همراه با عزت و سربلندی و سالی پر خیر و برکت و سلامتی و موفقیت می نماییم - به اطلاع هموطنان گرامی می رساند ، دستور العمل توزیع گوشت قرمز وارداتی و خرید محصولات مشمول خرید تضمینی در قسمت دستورالعملهای این پورتال قابل مشاهده است .- به اطلاع همكاران محترم مي رساند ، فيش حقوق كاركنان سازمان ، ماه اسفند ( ۱۲ ) سال ۱۳۹۷ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج شده است.

نمایش انواع طبخ آبزیان در ایذه97/12/18


نمایش انواع طبخ آبزیان در ایذه

جشنواره  طبخ آبزیان در شهرستان ایذه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: جشنواره طبخ آبزیان  با هدف ترویج فرهنگ مصرف آبزیان با همکاری فرمانداری، شهرداری و شبکه بهداشت و درمان شهرستان توسط اداره شیلات شهرستان ایذه در سالن پارک شهر بازی شهرستان به اجرا در آمد.

سرپرست شیلات استان گفت: در این جشنواره بیش از ۵۰۰ لوح فشرده آموزش طبخ آبزیان بین بانوان و بازدیدکنندگان توزیع گردید.

نبی الله خون میرزایی افزود: در جشنواره طبخ آبزیان شهرستان ایذه که بسیار مورد توجه مردم این شهرستان قرار گرفت ، بیش از ۲۰نمونه انواع غذاهای دریایی ، توسط بانوان طبخ و به نمایش گذاشته شد که توسط کارشناسان بهداشتی داوری و به ۱۵ نفر هدایایی اهدا گردید.

در ادامه این مراسم، یکی از کارشناسان بهداشت شهرستان ایذه به بیان اهمیت طبخ صحیح آبزیان و ارزش غذایی غذاهای دریایی در سلامت افراد پرداخت.


 

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/1312

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom