jahad_header (5)
  • فرا رسیدن سال جدید سال ( ۱۳۹۸ ) و آغاز بهار طبیعت و عید سعید نوروز را به همه هموطنان گرامی بویژه همکاران محترم تبریک گفته و برای کشورمان و ملت شریف ایران آرزوی پیشرفت و توسعه همراه با عزت و سربلندی و سالی پر خیر و برکت و سلامتی و موفقیت می نماییم - به اطلاع هموطنان گرامی می رساند ، دستور العمل توزیع گوشت قرمز وارداتی و خرید محصولات مشمول خرید تضمینی در قسمت دستورالعملهای این پورتال قابل مشاهده است .- به اطلاع همكاران محترم مي رساند ، فيش حقوق كاركنان سازمان ، ماه اسفند ( ۱۲ ) سال ۱۳۹۷ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج شده است.

خود نمایی زرین دانه ها در مزارع رامشیر98/1/24

 

خود نمایی زرین دانه ها در مزارع رامشیر

عملیات برداشت گندم در شهرستان رامشیر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خوزستان : مدیر جهاد کشاورزی رامشیر  گفت: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رامشیر گفت: عملیات برداشت گندم از سطح ۳۹ هزار هکتار از مزارع شهرستان آغاز شد.

محسن احمدی افزود: امسال دو  مرکز خرید در شهر مشراگه و روستای مشیلشیه آماده خرید گندم وکلزا از کشاورزان هستند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۳۵هزار تن گندم از مزارع شهرستان رامشیر برداشت شد اظهار داشت: ارقام کشت شده گندم در شهرستان چمران ۲ و مهرگان می باشد.

احمدی تصریح نمود: برای برداشت محصولات  تاکنون ۲۵ دستگاه کمباین غیربومی وارد شهرستان شده است و ۳ دستگاه بومی نیز در اختیار داریم و در کل پیش‌بینی می‌شود تا پایان فصل برداشت به ۲۲۰دستگاه کمباین نیاز باشد.

وی اضافه کرد : جهت کاهش افت وضایعات برداشت ۳ اکیپ کنترل افت وضایعات برداشت درشهرستان تشکیل ودرطول مدت برداشت به مزارع وکمباین ها سرکشی  می کنند همچین درمراکز خرید نیز کارشناسان  پهنه جهت رفع مشکلات احتمالی حضور خواهند داشت .

احمدی در پایان اظهار داشت : عملیات برداشت در صورت شرایط آب وهوایی حاکم براستان ومنطقه رامشیر تا نیمه اول خرداد ماه ادامه دارد.

 

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/1342

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom