jahad_header (5)
  • فرا رسیدن سال جدید سال ( ۱۳۹۸ ) و آغاز بهار طبیعت و عید سعید نوروز را به همه هموطنان گرامی بویژه همکاران محترم تبریک گفته و برای کشورمان و ملت شریف ایران آرزوی پیشرفت و توسعه همراه با عزت و سربلندی و سالی پر خیر و برکت و سلامتی و موفقیت می نماییم - به اطلاع هموطنان گرامی می رساند ، دستور العمل توزیع گوشت قرمز وارداتی و خرید محصولات مشمول خرید تضمینی در قسمت دستورالعملهای این پورتال قابل مشاهده است .- به اطلاع همكاران محترم مي رساند ، فيش حقوق كاركنان سازمان ، ماه اسفند ( ۱۲ ) سال ۱۳۹۷ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج شده است.

تولید محصول گواهی شده با آموزش مدیران کنترل کیفی97/12/21

 

تولید محصول گواهی شده با آموزش مدیران کنترل کیفی

دوره آموزشی ویژه مدیران کنترل کیفی در خوزستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: رییس روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از برگزاری دوره آموزشی ویژه مدیران کنترل کیفی در استان خبر داد.

ژاله کریمی نژاد افزود: هدف از برگزاری این دوره آموزشی، ارتقاء سلامت محصولات به ویژه ۸ محصول سیب زمینی، پیاز، سیب درختی، پرتقال، گوجه فرنگی و خیار( در فشای آزاد و گلخانه ای) می باشد.

وی ادامه داد: این دوره آموزشی در راستای مدیریت جامع محصول(ICM ) شامل مدیریت تلفیقی آفات و مدیریت علف های هرز که نقش مهمی در مغذی شدن گیاهان از طریق آب و حاصلخیزی خاک دارد برگزار می شود.

کریمی نژاد ادامه داد:این دوره آموزشی یک روزه و به مدت ۸ ساعت می باشد که در تاریخ ۲۵ اسفند ماه سال جاری در مرکز آموزش و تحقیقات کشاورزی استان توسط استاد گروه گیاهپزشکی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید چمران ارائه می گردد.

وی در پایان تصریح نمود: انتظار می رود پس از پایان  این دوره از سوی کشاورزان با مدیران کنترل کیفی قراردهایی منعقد گردد که منجر به تولید محصول گواهی شده شود.

 

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/1321

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom