jahad_header (5)
  • فیش حقوق كاركنان سازمان جهادکشاورزی خوزستان مربوط به ماه اردیبهشت ( ۲ ) سال ۱۴۰۰ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج گرديد و قابل مشاهده و چاپ می باشد

تفکر جهادی در قرارگاه حیدریون

تفکر جهادی در قرارگاه حیدریون

نشست قرارگاه حیدریون در سازمان جهاد کشاورزی  خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: رئیس سازمان در نشست  قرارگاه حیدریون  گفت : ما در بخش تامین امنیت غذایی مسئول سفره های مردم هستیم و باید با تفکر خوب و انقلابی و صادقانه این ماموریت را انجام دهیم

خدارحم امیری زاده افزود: اقدامات داوطلبانه و جهادی کارهای بزرگی بود که در این نظام مقدس به یادگار ماندند و به کشورهای مسلمان و غیر مسلمان صادر شدند بنابراین برای انجام چنین اقداماتی تهذیب نفس داشت.

وی با بیان اینکه ما یکی از دو بال انقلاب هستیم و نباید اجازه دهیم نام جهاد از یاد برده شود اظهار داشت: جهاد و بسیج فقط لباس نیست بلکه یک تفکر و اندیشه خداپسندانه است که شاید در وجود هرکسی متبلور نشود

وی بر توسعه قرارگاه حیدریون و ترغیب دیگران برای عضویت در این قرارگاه تاکید کرد.

مسئول قرارگاه حیدریون وزارت نیز در این نشست گفت: استان خوزستان ۴۰ درصد منابع امنیت غذایی کشور را تامین می کند و مهد سردارانی همچون جهان آراست که فرهنگ مقاومت را نهادینه کرد.

ابراهیمی اضافه کرد: اگر مهندسی جهاد نبود انتهای جنگ به شیوه دیگری رقم می خورد

وی با بیان اینکه قرارگاه حیدریون با رویکرد تخصصی در حوزه کشاورزی در روستاها و عشایر شکل گرفته است تصریح نمود: ۱۵ هزار بسته کمک مومنانه در قالب قرارگاه حیدریون در روستاهای محروم توزیع شد همچنین ۵ واحد مسکونی آسیب دیده از سیل ۹۸ نیز در دست ساخت است که یک واحد آن تحویل شده است .

ابراهیمی مبارزه با آفات ،امنیت غذایی را نیز از دیگر اقدامات انجام شده توسط قرارگاه حیدریون دانست و اظهار داشت : به دلیل اهمیت، استان خوزستان اولین استانی است که فرمانداران حیدریون در تمام شهرستان های آن مستقر شده اند.

در پایان این نشست به ۵ نفر به عنوان مدیران حیدریون شهرستان های باغملک، آبادان، اندیکا ، دزفول و اهواز حکم انتصاب اهدا شد.

 

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/2127

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom