jahad_header (5)
  •  فرا رسیدن عید سعید غدیر خم ، عید بزرگ امامت و ولایت را که با فرمایش مبارک پیامبر گرامی اسلام  خطاب به حجاج و مسلمین جهان و تعیین حضرت علی ابن ابی طالب ( ع ) بعنوان جانشین و امام امت بعد از ایشان آغاز گردید به همه مسلمانان جهان بویژه شیعیان جهان و هموطنان گرامی و همکاران محترم  تبریک و تهنیت عرض می نماییم  -  فيش حقوق كاركنان سازمان مربوط به ماه تیر ( ۴ ) سال ۱۳۹۹ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج گرديد

انعقاد قرارداد و ذخبره مرغ منجمد شیرینگ پک شده در خوزستان98/11/19

انعقاد قرارداد و ذخبره مرغ منجمد شیرینگ پک شده  در خوزستان

از ابتدای بهمن ماه  قرارداد خرید و ذخیره سازی مرغ منجمد شیرینگ پک شده با قیمت مصوب با کشتارگاه طیور شمال استان(دزطیور) صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: مدیر کل پشتیبانی امور دام استان گفت: به منظور حمایت از مرغداران و تولید کنندگان از ابتدای بهمن ماه  قرارداد خرید و ذخیره سازی مرغ منجمد شیرینگ پک شده با قیمت مصوب با کشتارگاه طیور شمال استان(دزطیور) منعقد می شود.

حمید بدوی افزود: قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد شیرینگ پک شده تحویل درب سردخانه های شرکت پشتیبانی درجه A و B  به ترتیب ۱۳۰ هزار و ۱۲۷ هزار ریال می باشد.

وی تصریح نمود: این اداره کل آمادگی دارد علاوه بر کشتارگاه طیور به طور مستقیم با مرغدار ، تعاونی و یا اتحادیه مرغداران قرارداد خرید مرغ منجمد منعقد کند.

 

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/1614

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom