jahad_header (5)
  • فرارسیدن ماه مبارک رمضان این ماه طاعت و عبادت مخلصانه خدا را به همه مسلمانان و بویژه هموطنان گرامی و همگاران محترم تبریک گفته ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات پروردگار صحت و سلامتی و ازبین رفتن بیماری کرونای منحوس را از خداوند طلب می نماییم . - فیش حقوق كاركنان سازمان جهادکشاورزی خوزستان مربوط به ماه اسفند ( ۱۲ ) سال ۱۳۹۹ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج گرديد و در دفتر استان قابل مشاهده و چاپ می باشد

اطلاعیه

اطلاعیه

کلیه کشاورزان و بهره بردارن بخش کشاورزی خوزستان از راه های ارتباطی غیر حضوری برای قطع زنجیره کرونا  استفاده نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: جلسه مقابله با کرونای انگلیسی در سازمان برگزار شد.

رییس روابط عمومی و دبیر ستاد مقابله با کرونای سازمان با بیان اینکه در این جلسه بر ادامه  ارائه خدمات به صورت غیر حضوری به ارباب رجوع برای پیشگیری از ابتلا به کرونای انگلیسی تاکید گردید گفت: از کلیه  مردم شریف استان درخواست می شود برای حفظ سلامت خود و دیگر افراد جداٌ از مراجعه به سازمان خودداری نمایند و از راه های ارتباطی غیر حضوری برای حل مشکل خود استفاده نمایند.

ژاله کریمی نژاد افزود: با توجه به دستور استاندار در خصوص برخورد با مدیران سازمان ها و ادارات در صورت کوتاهی و عدم رعایت دستورالعمل ها از سوی مجموعه آن ها،  مدیران ادارات جهاد کشاورزی  شهرستان ها مشکلات و موارد مربوط به مراجعان را درون شهرستان مرتفع نمایند و از انتقال ارباب رجوع به سازمان اکیداٌ خودداری نمایند.

وی ادامه داد: شماره تلفن:۶۱-۳۳۳۵۹۸۵۲، ۱-۳۳۳۵۹۸۵۰ شماره نمابر ۳۳۳۵۹۵۵۸ الی ۹ در خدمت عزیزان می باشد.

کریمی نژاد  تصریح نمود: همچنین پست الکترونیک  Info_at_khouzestan_dot_agri-jahad_dot_ir پیشنهادات ، انتقادات و مشکلات شما را به اطلاع همکاران مربوطه خواهد رساند. برای اطمینان خاطر شما عزیزان تضمین می نماییم کارشناس رابط پستهای الکترونیک(رایانامه) سازمان جهاد کشاورزری خوزستان به صورت روزانه مطالب ارائه شده از سوی شما را رصد و به گوش مسئولان برساند.

شماره تلفن های بخش های مختلف سازمان جهاد کشاورزی خوزستان نیز پل ارتباطی مردم به منظور قطع زنجیره کرونا خواهد بود.

کارکنان بخش های مختلف سازمان جهاد کشاورزی استان در طول ساعات اداری از طریق پاسخگویی به تلفن های ذیل سعی در رفع مشکلات و خواهند نمود:

معاونت تولیدات گیاهی  با شماره تلفن ۳۳۳۵۹۶۰۱

معاونت تولیدات دامی: ۱۴-۳۳۳۵۹۶۱۳

مدیریت امور اراضی: ۳۳۳۵۹۶۱۸

معاونت توسعه مدیریت و منابع: ۳۳۳۵۹۴۶۵

امور ایثارگران: ۳۳۳۵۹۵۵۳

مدیریت آب و خاک: ۳۳۳۵۹۵۴۶

معاونت برنامه ریزی و امور اقتصادی: ۳۳۳۵۹۶۰۸

امور اداری: ۳۳۳۵۹۶۰۶

 

 

 

 

 

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/1940

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom