jahad_header (5)
  • با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمین جهان ، فرا رسیدن شبهای قدر ، شبهای دعا و توسل و تقرب مخلصانه به پروردگار عالمیان و درخواست بخشش و غفران الهی را ارج می نهیم و همچنین شهادت ابو الائمه  امیر المومنین حضرت علی ابن ابی طالب ( ع ) در ۲۱ رمضان که بدست ابن ملجم سر دسته جاهلان و دشمنان دین اسلام صورت گرفت به همه مسلمانان جهان بویژه هموطنان گرامی و همکاران محترم تسلیت عرض می نماییم - فیش حقوق كاركنان سازمان جهادکشاورزی خوزستان مربوط به ماه فروردین ( ۱ ) سال ۱۴۰۰ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج گرديد و در دفتر استان قابل مشاهده و چاپ می باشد

اطلاعیه شماره 6 هواشناسی28/08/99

اطلاعیه شماره ۶ هواشناسی

 

مدیریت بحران استانداری خوزستان در اطلاعیه ای هشدار سطح نارنجی هواشناسی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: مدیریت بحران در اطلاعیه ای هشدار سطح نارنجی هواشناسی صادر کرد.

بر اساس این اطلاعیه از اواسط روز جمعه ۳۰ آبان ماه تا  اواخر روز یکشنبه  ۲ آذر ، سامانه بارشی به استان وارد خواهد شد.

این سامانه رگبار باران و رعد و برق،برف در ارتفاعات  تندباد لحظه ای و وزش باد متوسط و بارش تگرگ در اغلب مناطق استان به دنبال خواهد داشت.

این سامانه بارشی در روز جمعه منطقه شمال و شمال شرقی، روز شنبه شمال، شمال غرب، شمال شرق و شرق  و جنوب و روز یکشنبه  نیمه شرقی و جنوب شرق را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

به کشاورزان، دامداران، عشایر و کلیه بهره برداران بخش کشاورزی توصیه شده در این ایام از تردد و یا اسکان و برپایی چادر در مناطق پرخطر، حاشیه رودخانه ها، مسیل ها ، دره ها و مناطق مرتفع  و تعلیف دام ها خودداری نمایند.

از صیادان و صاحبان شناورهای سبک نیز درخواست می شود در این ایام از رفتن به دریا به دلیل مواج بودن شمال خلیج فارس اجتناب نمایند.

 

 

 

 

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/1807

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom