jahad_header (5)
  •  فیش حقوق كاركنان سازمان جهادکشاورزی خوزستان مربوط به ماه فروردین ( ۱ )  سال ۱۴۰۱ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج گرديد و قابل مشاهده و چاپ می باشد

ارائه تسهیلات کم بهره مشوق آبزی پروران حمیدیه

ارائه تسهیلات کم بهره مشوق آبزی پروران حمیدیه

رئیس اداره شيلات شهرستان حميديه  گفت: ارائه تسهیلات کم بهره به آبزی پروران مشوق تولید است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: رئیس اداره شيلات شهرستان حميديه با بیان اینکه اشتغال خُرد و توسعه روستایی در مناطق مستعد آبزی پروری در گرو ارائه تسهیلات و مشوق های تولید است خواستار افزایش تسهیلات کم بهره مکانیزاسیون به بهره برداران شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: رئیس اداره شيلات شهرستان حميديه به همراه نماینده بنیاد برکت از ۴ طرح نیمه تمام آبزی پروری در شهرستان بازدید کرد.

فاضلي راد در حاشیه این بازدید گفت: در راستای توسعه فعالیت های آبزی پروری در حوزه مشاغل خانگی و به منظور حمایت از طرح های نوین پرورش ماهی در شهرستان جلسه ای با نماینده بنیاد برکت برگزار شد.

وی بر تسریع روند اعطای تسهیلات به بهره برداران تاکید کرد و افزود: تاکنون ۱۰ متقاضی تسهیلات بنیاد برکت به بانک معرفی شده است و تسهیلات ۴ نفر نیمه اول سال جاری و سایر متقاضیان تا پایان سال پرداخت خواهد شد.

فاضلی راد  با بیان اینکه اشتغال خرد و توسعه روستایی در مناطق مستعد آبزی پروری در گرو ارائه تسهیلات و مشوق های تولید است خواستار افزایش تسهیلات کم بهره مکانیزاسیون به بهره برداران شد و گفت: این گونه مشوق ها در شرایطی که مشکل کم آبی حوزه آبزی پروری را تحت تاثیر قرار داده است موجب استقبال بهره برداران از روش های جدید و سازگار با شرایط فعلی خواهد شد.

وی پیش بینی کرد: در صورت بهره برداری از این طرح ها، علاوه بر مصرف بهینه آب، ایجاد اشتغال در مناطق کم برخوردار، حدود ۱۰۰ تن به میزان تولیدات شیلاتی شهرستان در سال جاری افزوده خواهد شد.

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/2926

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom