jahad_header (5)
  • فیش حقوق كاركنان سازمان جهادکشاورزی خوزستان مربوط به ماه اردیبهشت ( ۲ ) سال ۱۴۰۰ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج گرديد و قابل مشاهده و چاپ می باشد

آشنایی با سند تک برگی اراضی زراعی و باغی در امیدیه

 

آشنایی با سند تک برگی اراضی زراعی و باغی در امیدیه

کارگاه آموزشی آشنایی با تک برگی کردن اسناد زراعی و باغی در امیدیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان امیدیه گفت: با توجه به مزایای تک برگی کردن اسناد ،ترویج شهرستان با همکاری کارشناسان امور اراضی اقدام به برگزاری یک کارگاه آموزشی تحت عنوان آشنایی با تک برگی کردن اسناد زراعی و باغی کرده است.

سید داود علوی فرد افزود: صدور اسناد تک‌برگی، گام مهمی در افزایش دقت برای شناسایی املاک و احراز ارتباط املاک با یکدیگر است ولی استقبال و گرایش مردم به سمت دریافت اسناد تک‌برگی نیازمند فرهنگ‌سازی و مستلزم آگاهی از مزایای آن است.

وی با بیان اینکه سند رسمی، مهمتر و معتبرتر از قولنامه و سند عادی است تصریح نمود: دوره آموزشی آشنایی با تک برگی کردن اسناد زراعی و باغی در مرکز جهاد کشاورزی آسیاب با حضور۱۶ نفر از کشاورزان ،کارشناسان امور اراضی به مدت یک روز برگزار شد.

علوی فرد با اشاره به مزایای اسناد تک‌برگی اظهار داشت: امکان جعل در این اسناد صفر بوده، موقعیت دقیق محل را نشان می‌دهد و امکان صدور سند مجدد برای آن محل به هیچ وجه وجود ندارد که از

این طریق، جلوی فساد نیز گرفته می‌شود.

 

 

Trackback URI: https://ajkhz.ir:443/main/index.php/trackbackNews/2126

دیدگاه‌ها

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML دیدگاه ها: RSS | Atom