• فرا رسیدن سال جدید  سال ( ۱۳۹۸ ) و آغاز بهار طبیعت و عید سعید نوروز را به همه هموطنان گرامی بویژه همکاران محترم تبریک گفته و برای کشورمان و ملت شریف ایران آرزوی پیشرفت و توسعه همراه با عزت و سربلندی و سالی پر خیر و برکت و سلامتی و موفقیت می نماییم - به اطلاع هموطنان گرامی می رساند ، دستور العمل توزیع گوشت قرمز وارداتی و خرید محصولات مشمول خرید تضمینی در قسمت دستورالعملهای این پورتال قابل مشاهده است .- به اطلاع همكاران محترم مي رساند ، فيش حقوق كاركنان سازمان ، ماه اسفند ( ۱۲ ) سال ۱۳۹۷ و ماههاي قبل از آن در اين پورتال درج شده است.

افزایش راندمان کمی و کیفی محصولات کشاورزی در خوزستان96/10/20

 

افزایش راندمان کمی و کیفی محصولات کشاورزی در خوزستان

بیش از ۵۰ درصد از اعتبار مکانیزاسیون در استان جذب شده است.

بنا بر گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان: معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان با بیان خبر فوق اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۱۸ میلیارد ریال تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون در استان جذب شده است.

محمد قاسمی نژاد با بیان اینکه این تسهیلات بیش از ۵۰ درصد اعتبار اختصاص یافته می باشد افزود: از محل این تسهیلات ۵۷۳ دستگاه تراکتور، ۲۳ دستگاه کمباین و ۶۱۲ دستگاه سایر ادوات کشاورزی باغی و دام و طیور به ناوگان حمل و نقل کشاورزی استان اضافه گردیده است.

وی ادامه داد: یکی از مولفه های اصلی بخش کشاورزی، افزایش راندمان کمی و کیفی محصولات کشاورزی است که توسعه و تجهیز مکانیزاسیون علاوه بر کاهش هزینه ها افزایش درآمد بهره برداران را در پی خواهد داشت.

Trackback URI: http://ajkhz.ir/main/index.php/trackbackNews/358